Milí zákazníci,


vítame Vás na internetovej stránke spoločnosti NÁBYTOK RAREX, s. r. o., ktorá prináša na trh široký sortiment nábytku.

Firma NÁBYTOK RAREX, s. r. o. vznikla v roku 2004 a odvtedy jej činnosť zabezpečujú a o jej chod sa starajú súčasní majitelia firmy p. Rastislav Repka a Ing. Ľubomír Kožík v súčinnosti so zamestnancami firmy.

Firma je zameraná na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku. Je to malá, ale stabilná firma, ktorá je na trhu 11 rokov.

Nábytok firma RAREX, s. r. o. ponúka prostredníctvom 28 partnerských maloobchodných predajní, v celej Slovenskej republike, ktoré v rámci veľkoobchodu zásobuje svojim sortimentom nábytku.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku firma realizuje prostredníctvom e-shopu na stránke www.rarex.sk. Zároveň firma vlastní aj predajňu na Garbiarskej ulici v Starej Ľubovni, kde má zákazník možnosť prezrieť si väčšinu ponúkaného sortimentu osobne.

Pri svojej činnosti firma využíva moderné informačné technológie. V predajniach, za účelom zamerania sa na komplexné vybavenie zákazníka firma ponúka nielen kvalitný a cenovo dostupný nábytok, ale aj iné služby, ktoré s predajom súvisia. Pri predaji nábytku spolupracuje so spoločnosťami, ktoré sa zaoberajú splátkovým predajom ako sú spoločnosti QUATRO, a. s., CETELEM SLOVENSKO, a. s., HOME CREDIT, s.r.o.

E-shop www.rarex.sk firma vytvorila preto, aby sme Vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie nábytku u nás.

Cieľom spoločnosti je maximálne uspokojovanie potrieb zákazníkov a striktné dodržiavanie právnych predpisov týkajúcich sa ochrany spotrebiteľa a ostatných.

Reklama spočíva vo vydávaní vlastných reklamných letákov v pravidelných časových intervaloch a ponukou tovaru uvedenou v e-shop-e firmy NÁBYTOK RAREX, s. r. o..

Veríme, že ponuka nábytku na stránke www.rarex.sk Vás zaujme dizajnom, kvalitou, zaujímavou cenou, a že si z nej vyberiete.

Prajeme Vám príjemný nákup!